If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Patch 2.0 vnesl do SimCity nové chyby

Co hráči hlásí na fórech?

V pondělí vypuštěný zásadní update 2.0 pro SimCity po více než měsíci opravil spoustu nedostatků původní verze, což všichni kvitovali, ale podle mnohých hráčů bohužel přinesl nové potíže, kterými prý hra předtím netrpěla.

Jak hlásí na Redditu nebo na fórech EA, aplikace patche nejspíš rozbila některé systémy SimCity. Nelze určit, kolika procent hráčů se tyto problémy ve skutečnosti týkají ani je ověřit, ale jsou doloženy obrázky nebo videi.

Zlobit má například loadování měst vytvořených ještě ve staré verzi hry, když zůstane viset na mrtvém bodě (nové město jim přitom založit jde), zatímco jiným se ze starých uložených pozic nedokončí konstrukce budov. Dochází také k ucpání kanalizace, přestože má město jen čtyři tisíce obyvatel a stávat by se to nemělo.

Mezi vtipné nové chyby se řadí objevení se stovek žlutých taxíků v ulicích bez zjevné příčiny, nehledě na nové chyby kvůli změně dopravy. Nebo záhadné zamoření mapy znečištěním přicházejícím z vedlejšího regionu, který je přitom úplně prázdný. Problémy se ztlumeným zvukem, kteří naopak jiní hráči bezdůvodně slyší, když se poletují mezi stromy po prázdné louce atd.

Tagged With

Comments