If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Patrně se blíží ohlášení Alien Blackout

Co bude zač nová hra s Vetřelcem?

Filmová společnost 20th Century Fox si v minulých dnech zaregistrovala práva na název Alien Blackout, přičemž v databázi vyplnil, že má mít něco společného s hrami.

Vzhledem k tomu, že předešlý titul Alien Isolation (Alza.cz) nebyl komerčně moc úspěšný, má se za to, že nepůjde o jeho přímého pokračovatele, nýbrž žánrově a koncepčně o něco úplně jiného.

Za pár týdnů se navíc koná slavnostní předávání cen The Game Awards 2018, kde by oficiální oznámení dávalo logiku.

Na hře má pracovat společnost Cold Iron Studios, jejíž zaměstnanci vyzradili něco málo na profesní sociální síti LinkedIN.

Otamtud i z dřívější tiskovky víme, že Alien Blackout míří na PC a konzole (včetně jejich příští generace) a že má jít žánrově opět o střílečku, postavenou na licencovaném Unreal Engine. A že prý prozkoumá oblasti univerza, které fanoušci zatím neznají. Oproti minulému Isolation však bude rozdíl v tom, že zřejmě půjde hlavně o onlinovku. Aspoň to na svém profilu praví Craig Zinkievich, šéf nevelké (30 lidí) firmy: "Soustředíme se na výrobu online titulů".

Je však klidně možné, že může jít pouze o jedno ze studií mající na starosti mulťák, zatímco někdo jiný může kutit singl. Už dokonce také pár měsíců existuje oficiální účet na Twitteru, AlienBlackout, kde se vyskytuje logo 20th Century Fox, takže oznámení by vážně mohlo být na spadnutí.

A má snad něco dočinění s Vetřelcem slavný Hideo Kojima...?

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alien: Blackout

PS4, Xbox One, PC

Alien: Isolation

Android, iOS, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments