If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PC demo Crysis 2 prvního března

Co vše nabídne?

Electronic Arts před okamžikem oficiálně oznámili, že očekávané PC demo Crysis 2 vyjde přesně 1. března. To je ta nejlepší odpověď na kauzu s únikem nedodělané verze a zároveň hozená rukavice těm, kteří argumentují, že si nemají hru jak jinak vyzkoušet.

Hráči se v ukázce utkají v zápasech 6 proti 6 v prostředí válkou zničeného Manhattanu na dvou mapách: „Skyline", rozkládající se na vrcholcích střech a v interiérech mrakodrapů, a „Pier 17" na otevřeném prostoru s minimem možností krytí.

PC demo, které bude ke stažení z crysis.ea.com a partnerských webů, přinese celkem dva multiplayerové módy. Prvním je „Team Instant Action", kde proti sobě stanou dva týmy, jejichž cílem k dosažení vítězství v daném kole je pobít co nejvíce protivníků. Druhý mód se nazývá „Crash Site" a úkolem hráčů je převzít kontrolu nad mimozemskými výsadkovými moduly, přičemž body získají za jejich ubránění a odražení útočníků.

"V demu se hráči na PC naučí perfektně ovládat všechny funkce bojového obleku Nanosuit, díky němuž budou silní, neviditelní a rychlí a sami se tak stanou tou nejmocnější zbraní," uvádí tiskovka. Multiplayerová část v plném Crysis 2 pak přinese celkem šest herních módů a 12 map z řady známých newyorských lokalit.

Pokud to ten týden a půl nevydržíte, čtěte na Eurogameru dojmy ze singleplayeru nebo dojmy z multiplayeru Crysis 2!

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments