If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PC verze Batman Arkham Knight je zase venku a je pořád rozbitá

PC hráči už vážně nemají v lásce Warner Bros.

Původně vyšla PC verze Batman Arkham Knight téměř nehratelná. Dokonce tak moc, že musel titul Warner Bros stáhnout z obchodů a zrušit možnost kupovat si stahovatelné verze. Po čtyřech měsících práce a oprav se hra vrátila. A pořád má problémy.

Je neuvěřitelné, že obsahuje pořád dva hlavní bugy z původní verze. Sám Warner přiznal, že "hard drive paging problém s některými grafickými kartami ve Windows 7 se může při hraní stále projevovat". Pokud se s tímto problémem setkáte, řešením by mělo být hru vypnout a zase ji zapnout.

Byl to hlavní problém, proč Arkham Knight běžel se záseky i na těch nejdražších sestavách. Warner také upozorňuje, že pokud máte Windows 10, potřebujete alespoň 12 GB RAM, aby vám hra "běžela bez pagingu". Doporučená sestava by podle výrobce přitom měla mít jen 8 GB RAM.

Na Redditu si stěžuje spousta lidí, že po aplikování nových patchů běží hra snad ještě hůře než předtím. Hra se zasekává, zamrzá.

Warner se snaží situaci zachránit tím, že pokud jste si Arkham Knight zakoupili před 16. listopadem, dostanete zdarma stahovatelné verze Batman: Arkham Asylum GOTY, Batman: Arkham City GOTY, Batman: Arkham Origins a Batman: Arkham Origins Blackgate. Což ale moc nepomůže lidem, kteří by si rádi konečně zahráli Arkham Knight...

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments