If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pečlivé srovnání mise z E3 2012 dema a finálních Watch Dogs

Ta samá náplň, ale úplně jiná atmosféra.

UbiSoft se sice snažil, seč mohl, ale replikovat pocit ze slavného E3 2012 dema Watch Dogs ve finální PC verzi Watch Dogs se mu bohužel nepodařilo. Takový je závěr z vynikajícího fanouškovského srovnání té samé mise:

Její náplň je sice v hotové hře prakticky totožná jako v debutové předváděčce, avšak ihned postřehnete trochu jiný tón grafiky, zpočátku kvůli odlišné denní době, později shodně v noci. Přesto si nelze nevšimnout méně efektů na ulici (i na ultra detaily), velmi odlišného nasvícení scény a z toho vyplývající jiné atmosféry. Člověk se až skoro diví, jak takové drobnosti dokáží změnit zážitek.

Výrobce určitě nelze osočovat z výrazného downgradu jako u Aliens: Colonial Marines či Dark Souls 2, finální Watch Dogs jsou prostě jen trochu jiní než na veletrhu před dvěma lety. Nicméně něčemu takovému se asi nedá vyhnout, pokud mají odhalovací videa dlouho před vydáním navnadit publikum v době, kdy ještě hra není zdaleka dokončena (zejména po grafické stránce) a musí se proto používat tzv. cílové rendery namísto skutečného hraní.

About the Author

Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles