If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Penguin bude v Batman: Arkham City

Nelítostný a brutální sběratel.

Dax Ginn z Rocksteady v rozhovoru pro noviny Australian Sunday Herald prozradil to, o čem se spekulovalo už nějakou dobu - Penguin bude skutečně ve hře Batman: Arkham City.

Naznačeno to už bylo v jednom z prvních upoutávek na hru, ve kterých se objevil Iceberg Lounge, což je bar vlastněný Oswaldem Cobblepotem - alias Penguinem.

Ve hře by se měl podle všeho objevit jako jeden z hlavních záporáků krátce poté, co vyřešíte jednu z prvních hádanek Riddlera. A první věc, kterou udělá je, že nařídí svým lidem, aby zabili Batmana. Ačkoliv to zní trošku klišé, Dax Ginn slibuje, že si s postavou Penguina dost pohráli a trošku ho pozměnili.

"Dříve byl Penguin zobrazován tak trošku jako aristokrat - gentleman s dobrým slovníkem, který ujíždí na velkoleposti," říká Dax Ginn. "My jsme z něj udělali příšerného člověka, který ovšem pořád ujíždí na velkoleposti. Obléká se luxusně, ale nemá žádný vkus. Udělali jsme z něj opravdu brutálního muže, který je ovšem také fascinován svou rozsáhlou sbírkou věcí, které sbírá. Mezi nimi ale sbírá také těžké střelné zbraně, takže když se postavíte jeho lidem, musíte s tím počítat."

Hra Batman: Arkham City by měla vyjít na PC, X360 a PS3 na přelomu podzimu a zimy.

První obrázek Penguina
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments