Skip to main content

Persistentní ID od EA placenou službou?

Tři až šest stovek, ale co za to?

Pár týdnů staré zprávy o persistentní ID službě od EA Sports, která by se měla v budoucnu vztahovat na veškeré portfolio EA, nyní dokreslují nové spekulace. Podle zpráv serveru Pastapadre bude celá služba totiž placená.

EA by tím de facto chtěli zajistit stálé financování sériím NHL, FIFA, SSX, Madden, NCAA a Tiger Woods PGA. Kdo by se přihlásil a zaplatil částku mezi patnácti až pětatřiceti americkými dolary, což je mezi 250-560 Kč (zřejmě jednorázově?), získal by zdarma nějaké DLC a na jiné by měl slevu.

Předplatné by obsahovalo i možnost přenést zakoupené DLC na jiný účet, získat odznak placeného uživatele a - což je nejzajímavější - nárokovalo by hráče ke stažení plných verzí her nejméně týden předtím, než se vůbec objeví v obchodech.

Game Informer již zkontaktoval mluvčího EA Sports Roba Semyeho, ten se ovšem k celé věci zatím odmítl vyjádřit. Reakce hráčů na diskusních fórech jsou zatím zdrženlivé až negativní a především se točí kolem argumentu, že nikdo z hráčů platících za přístup na Xbox Live nebo PlayStation Network přeci nebude chtít doplácet za další podobnou službu.

Read this next