If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Petice za změnu příběhu The Last of Us 2

+ další videosrovnání mezi finálkou a E3.

Každý aspoň trochu soudný člověk si uvědomuje, že podobné aktivity jsou úplně k ničemu a že stejnak asi nic nezmění. Neil Druckmann kvůli nim určitě nezačne připravovat patch, který by příběh pozměnil. Přesto stále vznikají a mnozí je milují. Pozor, následující odstavce jsou spoilerem!

Na webu Change.org se objevila nová petice požadující předělání kontroverzního příběhu The Last of Us 2. Zatím nasbírala ani ne za den 12 tisíc podpisů, pak bude předána Sony.

Její autor říká, že tato PS4 exkluzivita sice nabídla skvělou hratelnost, grafiku i mechanismy, ale příběh prý byl extrémně špatný:

"Tvůrci nechali zabít naši oblíbenou postavu a nutí nás do hraní za někoho jiného, kdo ji zabil. Nejsme spokojeni ani s tím, že hlavní postavou zde není Ellie. Proto chceme po Naughty Dog, aby hru upravili se scénami, které byly v každém traileru s Joelem a nenechali ho jen vyobrazeného z flashbacků".

Signatáři souhlasí s názorem, že bez předělání příběhu jde o masivní neúctu vůči každému fanouškovi, který dlouhých sedm let čekal na pokračování. Prý si zaslouží předělání hry a ne tohle, co dostali.

Nejnovější hry testujeme na výkonném počítači LYNX Grunex Super Gamer 2020.

Vedle toho se objevilo další videosrovnání mezi finální prodejní verzí The Last of Us 2 a E3 2018 demem, velmi podobné tomu včerejšímu:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments