If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pillars of Eternity 2 u nás vydá Cenega

Co bude ve speciální edici?

Vzhledem k tomu, že první díl tohoto isometrického oldschoolového RPG u nás dělala též, se to nemusí jevit jako nějaké překvapení. Nicméně zajímavé je to z pohledu, že tvůrci mezitím změnili vydavatelského partnera a Paradox nahradili THQ Nordic, který u nás dosud měl Comgad.

Cenega tedy dnes oznámila, že došlo k navázání distribuční spolupráce mezi ní a vydavatelem THQ Nordic. V návaznosti na to vstoupil do jejího vydavatelského plánu očekávaný RPG titul - Pillars of Eternity II: Deadfire (Alza.cz) od Obsidian Entertainment. Vyjde již již 8. května 2018 pro PC.

Kromě standardní verze Pillars of Eternity II: Deadfire bude také ve velmi omezeném počtu kusů dostupná speciální edice Pillars of Eternity II: Deadfire Obsidian Edition, která nabídne hru pro PC ve speciálním skládacím obalu, přebal speciální edice, dodatečný herní obsah (3 DLC a balíček Explorer´s Pack se speciálními herními předměty), mapu na plátně, pohledy s herní grafikou a exkluzivní zápisník.

"Pusťte se do pronásledování nevyzpytatelného boha napříč mořem i souší v pokračování cenami ověnčeného RPG Pillars of Eternity. Staňte se kapitánem lodi na nebezpečné objevitelské výpravě napříč rozlehlým a dosud neobjeveným souostrovím jménem Deadfire. Podvolte si okolní svět a prozkoumávejte hlubiny nekonečných možností, včetně detailních úprav postavy, naprosté svobody průzkumu a dalších významných voleb," uvádí popisek hry oficiální tisková zpráva.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments