If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pilotní díl zrestartovaného herního pořadu, který bude na Prima Cool

Toto od února odvysílá televize.

Vlastní zpráva - Po rozchodu ve zlém s TV stanicí Sport 5, která ho loni označila za nesolidní a nekvalitní, se bývalý redaktor Tomáš Zvelebil vrátí na televizní obrazovky. A bude to návrat vskutku ve velkém stylu, který je pro mnohé z branže vzhledem ke všem okolnostem i předešlým referencím až nepochopitelný.

"Prave natacime! Prvni dil Hrajeme s Alim uz 7.2. na Prima Cool," pochlubil se dnes dopoledne na Facebooku pořadu Hrajeme s Alim.

Prima Cool si tak po Re-Play překvapivě "pořídila" už druhý herní pořad. Neznamená to, že by tam Re-Play vysílaný rovněž v sobotu skončil, nýbrž oba pořady mají na té samé stanici vedle sebe koexistovat, podobně jako s tím o mobilních aplikacích.

To může být docela obtížné vzhledem k tomu, že producent Re-Play Vojtěch Novák před pár dny veřejně označil jiný výtvor Tomáše Zvelebila na zakázku pro obchod CZC za kokotinu, tuto novinku prý nese těžce a nebude chtít, aby se na pořadu proslaveném hlavně moderátorkou Alžbětou Trojanovou svezl.

Podle informací Eurogameru má tento nový přírůstek na Prima Cool cílit na trochu jinou skupinu diváků než Re-Play, pokusí se být s Jakubem Kohákem v sestavě humornější a bude sázet hlavně na mladé hvězdy z YouTube.

Níže se podívejte na podzimní pilotní díl pro novou řadu Hrajeme s Alim, který napoví, co asi tak očekávat příští měsíc na obrazovkách a jak se to bude lišit od premiérového dílu z prosince 2013 na Sport 5.

Oproti tomu Ondrovi Broukalovi s jeho obnoveným, profesionálněji pojatým projektem GamePage se pořád nedaří najít sponzory nebo dohodnout s nějakou celostátní televizí na spolupráci.

Tagged With

Comments