Skip to main content

Pixelové akční RPG Hammerwatch 2 u nás krabicově od HYPE

S bonusovými balíčky.

Vydejte se bez bázně a hany na dobrodružnou výpravu, která vás zavede daleko od podzemních kobek hradu Hammerwatch a umožní vám prozkoumat tento oblíbený pixelový svět jako nikdy dřív.

Izometrické akční RPG Hammerwatch II vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch v roce 2023. Fyzická The Chronicles Edition obsahuje Hammerwatch II, Hammerwatch: Anniversary Edition a Anniversary Pack pro Hammerwatch II, který přináší dvacet dalších odstínů vlasů, pět dalších kosmetických předmětů na obličej a dva další balíčky s namluvením.

Arcinekromantovi Blightu Hroznému a jeho dračí armádě se podařilo uskutečnit své zlověstné spiknutí, svrhnout krále Rolanda a přinést zkázu celému Herianskému království. Ne vše je však ztraceno, neboť dokud královo hnutí odporu odolává útočníkům hluboko v kanalizačním systému hradu, žije i naděje. A zatímco královi nejvěrnější dál vytrvale vzdorují Blightově nohsledům, byl na králův rozkaz svěřen několika vyvoleným z řad jeho mocných a zkušených hrdinů úkol uniknout z hradních kobek, skoncovat s hrozbou Blightových draků a zachránit království.

Vydejte se proto sami nebo se svou družinou na napínavou výpravu Herianským královstvím ve snaze pomoct odboji krále Rolanda. Putujte v téhle epické poctě klasickým akčním RPG hrám originálním pixelovým fantasy světem a při tom pomáhejte poddaným, bojujte s nestvůrami a statečně čelte hordám nemrtvých i dalším nelítostným silám zla.

Zkoumejte rozsáhlý, dynamický otevřený svět: Putujte napříč ostrovem Hammer Island, skrze Fallowfields nebo temnými horskými oblastmi Blackbarrow. Poznávejte herní svět za střídajících se dnů a nocí i za proměnlivého počasí a prožijte neopakovatelné dobrodružství.

  • Pomáhejte poddaným: Díky obrovitánskému množství úkolů budete mít dostatek příležitostí stát se rekem, jakého si Herianské království zaslouží.
  • Vytvořte si vlastního hrdinu: Vyberte si z pěti odlišných tříd postav – paladina, hraničáře, tuláka, kouzelníka nebo černokněžníka. Upravte jeho vzhled podle svých představ a zvyšujte postupně jeho úroveň, abyste odemkli nové mocné schopnosti a dovednosti.
  • Shromažďujte a vyrábějte: Z předmětů, které cestou najdete nebo získáte jiným způsobem, vyrábějte užitečné nástroje, kouzelné lektvary a chutné jídlo.
  • Podělte se o svoje dobrodružství: Hrajte sami nebo v online kooperaci až se třemi dalšími hráči.

Read this next