If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Playman zlehčuje ochranu Ass.Creed 2

Kdy v češtině vyjde a kdy půjde aktivovat?

Domácí distributor Playman, který u nás uvede očekávanou PC hru Assassin's Creed II v češtině, se vyjádřil na konto nové protikopírovací ochrany UbiSoftu. Ta vyvolává velkou kontroverzi kvůli povinnosti být při hraní neustále připojen k internetu a ztrátě postupu ve hře při delším výpadku spojení.

"Hru Assassin’s Creed 2 jsme měli možnost testovat na dvou různých bezdrátových připojení k internetu a nezaznamenali jsme s novou ochranou žádné vážnější problémy," snaží se Playman zklidnit paniku.

Pozitivní je, že se Playmanu podaří dodržet stejný termín jako jinde v Evropě - v České republice a na Slovensku naleznete Assassin’s Creed II v obchodech od pátku 5. března 2010.

"K aktivaci všech sériových čísel má dojít až v noci ze 4. na 5. března 2010. Pokud tedy hru dostanete před tímto termínem, nebude ji možné aktivovat a spustit," varuje distributor. Nám se u originální prodávané hry aktivace v pořádku podařila již v dřívějším termínu, Update ale to bylo dané tím, že máme testovací klíč. Pro běžné zákazníky bude aktivace fungovat skutečně až od čtvrtečního večera.

Recenzi PC konverze Assassin's Creed II si na Eurogamer.cz přečtete již brzy.

Comments