If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PlayStation otevřel svůj nejmodernější Experience Centre v ČR

Vše si tam vyzkoušíte.

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) oznamuje, že byl otevřen nejmodernější PlayStation Experience Center v holešovické Alze. Prostory jsou zařízeny tak, aby byly schopny návštěvníkům představit plnou paletu produktů a služeb PlayStation v moderním podání.

Tomáš Dvořák, Key Account Manager obchodu pro značku PlayStation, k tomu dodal: "V roce 2020 nás čekají velké věci a my tak chceme našim zákazníkům nabídnout možnost vyzkoušet naše produkty v příjemném a technikou nabitém prostředí, aby sami poznali, že PlayStation je nejlepším místem pro zábavu a hry." Již brzy na konzoli PlayStation 4 dorazí hry jako jsou Marvel's Iron Man VR, The Last of Us 2 či Ghost of Tsushima, které budou právě v novém Experience Centre k vyzkoušení.

"Renovace původního showroomu se pojí zejména s designovou úpravou prostoru s maximálním ohledem na herní komfort. Prostor je taktéž velice modulární a jsme připraveni na veškeré novinky, které nás v tomto roce čekají," dodal Tomáš Dvořák a připojil pozvání pro všechny herní nadšence do prostor holešovické Alzy.

Comments