If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PlayStation Stars je novým věrnostním programem pro majitele konzolí

Jak bude fungovat?

Zatím k tomu od domácí pobočky Sony nedorazila tisková zpráva, ale soudě dle všech indicií by to mělo být podporováno i v České republice.

PlayStation Stars je novým věrnostním programem pro majitele konzolí PlayStation, v němž se budou sbírat body a dostávat digitální odměny (nikoli ovšem kontroverzní NFT).

V plánu je vše odstartovat koncem letošního roku a nebude nutné se nikam přihlašovat, ani nic platit, vše proběhne automaticky.

Jakmile bude program aktivní, najdete v něm různé výzvy a soutěže, do nichž se můžete zapojit. Například "Monthly Check-In" po vás bude chtít pouze to, ať si zahrajete nějakou hru na PS4 či PS5.

Jindy má být cílem, abyste získali specifické trofeje, nebo abyste byli těmi prvními v určité časové zóně, kdo si odemkl určitou trofej v nově vydané hře. Případně budete odměněni za vítězství v PlayStation Tournaments.

Věrnostní body pak mohou být vyměněny za prostředky na vaší PlayStation peněžence, za určité odměny na PS Plus atd. Celé to připomíná Points Shop na Steamu, takže i zde budete odměněni za každý váš nákup získáním určitého počtu bodů.

Co fanoušci určitě ocení, to budou digitální figurky různých postav z PlayStation sérií, klasický hardware či příslušenství, které je spojeno s historií Sony. Tyto věci ovšem nebudou obchodovatelné s ostatními, budou ve vašem vlastnictví natrvalo, což je odlišuje od NFT.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments