If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podívejte se na DLSS 3 upgrady Cyberpunk 2077, Portal 2 a Flight Simulator

Na nové platformě lze vytvářet RTX remastery.

NVIDIA Lightspeed Studios využili RTX Remix, modifikační platformu v rámci NVIDIA Omniverse umožňující vytvářet RTX remastery klasických her, k úpravě klasiky Portal od společnosti Valve. RTX Remix umožňuje modderům snadno zachytit herní prvky nebo automaticky vylepšovat zobrazované materiály pomocí efektivních nástrojů využívajících AI. Mohou také rychle zpřístupnit RTX funkce jako ray tracing a DLSS. A právě pokročilé grafické funkce, jako je plný ray-tracing a DLSS 3, dodají hře nový, působivý vzhled a atmosféru.

Portal s RTX bude vydán v průběhu listopadu u příležitosti 15. výročí vydání hry jako bezplatný oficiální stahovatelný obsah. Detaily tady.

Nové GPU GeForce RTX řady 40 (včerejší oznámení) umožňují dosáhnout 360 FPS na 360Hz monitorech s rozlišením 1440p, které přijdou na podzim. V předních esportových titulech nabídnou latenci systému pouhých 10 ms.

NVIDIA Reflex snižuje systémovou latenci ve více než 40 hrách, včetně 8 z 10 nejlepších soutěžních stříleček z pohledu první osoby. Dalších 8 her s technologií Reflex bylo právě oznámeno, včetně her Call of Duty: Modern Warfare II, Cyberpunk 2077, Destroy All Humans! 2 - Reprobed, Loopmancer, Overwatch 2, Scathe, SUPER PEOPLE, Warhammer 40,000: Darktide a mnoho dalších se připravuje.

Integrace DLSS 3 zahrnuje také technologii NVIDIA Reflex, která synchronizuje GPU a CPU, čímž zajišťuje optimální odezvu a nízkou latenci systému.

GPU RTX řady 40 a DLSS 3 přinášejí novinky i tvůrcům využívajícím platformu NVIDIA Studio. 3D umělci mohou vykreslovat plně ray-tracované prostředí s přesnou fyzikou a realistickými materiály a zobrazovat změny v reálném čase bez nutnosti využívat proxy nástroje.

Při práci s videem a živém streamování přinášejí nové GPU nejen vyšší výkon, ale také integraci nových duálních enkodérů AV1 osmé generace. Vývojová sada softwaru NVIDIA Broadcast má tři aktualizace, které jsou nyní k dispozici pro partnery, včetně odhadování výrazu tváře, očního kontaktu a vylepšení kvality virtuálního pozadí.

Revoluční technologie využívající AI, jako jsou generátory obrazu a nové nástroje pro úpravu videa v aplikaci DaVinci Resolve, využijí možnosti GPU GeForce RTX 4090 a GeForce RTX 4080, které oproti předchozí generaci přinášejí až dvojnásobný nárůst výkonu v této oblasti. Více zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Microsoft Flight Simulator (2020)

Xbox Series X/S, PC

See 1 more

Portal 2

PS3, Xbox 360, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments