If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podívejte se na konec dalšího StarCraftu II

Uniklo video z konce další epizody. Spoilery!

Pokud jste hodně nedočkaví a zajímá vás, jak dopadne další epizoda StarCraft II ságy s názvem Heart of the Swarm, můžete se na ní u nás podívat. Video z ní totiž uniklo na internet.

Jde o previzualizaci, která ještě nebyla dokončena, ale co se obsahu týče, asi už příliš změn nezaznamená. Jako první o úniku informoval server Kotaku.

Podle všeho je klip skutečně pravý. Už jenom proto, že video se snaží Activision stahovat kdekoliv na něj narazí - na YouTube už ho skoro nenajdete. Další důkaz jeho pravosti jsou hlasy - postavy ve videu dabují stejní lidé, kteří tytéž postavy namluvili také ve Wings of Liberty. A nakonec je dole ve videu vidět watermark The Third Floor, což je produkční společnost, jež s Blizzardem už spolupracovala na Wings of Liberty.

Zatím nebylo oficiálně oznámeno, kdy by mělo Heart of the Swarm vyjít. Blizzard pouze naznačil, že by tomu mělo být počátkem roku 2012.

Ve hře bude kampaň za Zergy - druhá ze tří kampaní, která dotvoří celou ságu StarCraft II.

Aktualizace od našeho StarCraft odborníka, Adama:

Na netu se šušká, že to měl být původně konec Wings of Liberty, ne Heart of the Swarm. To nedává smysl, vzhledem k datu 8. dubna 2009 (příliš brzo i na previzualizaci, když to vyjde až za dva roky) a hlavně vzhledem ke konci Wings of Liberty, kde SPOJLER byla Kerrigan vyléčena od zergské nákazy a stala se zase víceméně člověkem. A v tom klipu je to zase původní Queen of Blades. Že by ji Blizzard zase proměnil v zergskou královnu, je velmi, velmi nepravděpodobné. Dává to smysl i proto, že by WoL končil takhle a Kerrigan jak tam říká, že Zergové jsou teď volní a že jim pomůže začít znovu, tak to úplně nahrává právě konci WoL, protože tímhle by začínalo HotS, kde zase budete Zergy dostávát z bahna na vrchol. KONEC SPOJLERU.

Proti konci HotS hraje i fakt, že by Blizzard nesvěřil takhle citlivou věc externímu studiu, když má vlastní in-house plnohodnotné cinematics studio, které si dělá všechno samo a nemá potřebu něco outsourcovat. Možná to bylo jen nějaké ukázkové demo, nebo nějaká zkouška typu "delejte si s tím co chcete a ukažte co umíte". Každopádně konec HotS nedává smysl z žádného úhlu pohledu.

Comments