If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podivnější alternativní realita od Valve

Tajemné updaty a obrázek bathysféry?

Na internetu pokračuje divoký lov po něčem, co nadšenci označují za novou alternativní hru od Valve a podle skeptiků je to ve skutečnosti jen jedna velká kachna. Řeč je o hieroglyfech a podivně pojmenovaných předmětech, stránkách či levelech, které hráči od minulého týdne nachází v v Potato Sack, balíčku nezávislých her na Steamu.

Teď se ty samé hry dočkaly nových updatů, které jsou podle novinek na Steamu snad ještě podivnější. Třeba patch pro hru Cage "kvůli změně managementu nahradil dříve uvedené magické slovo tím, na které jste tradičně víc zvyklí".

Update ke hře 1... 2... 3... Kick It zase opravuje následující: "První den, zmeškanej hovor. Celou noc jsme pařili s platinovým trpaslíkem a Urbanem. Chci rozhodovat o tom, kdo bude žít a kdo umře. Ne, pusťte to z hlavy. Ne fakt, pusťte to z hlavy! Co znamená to ostatní? Nejen život, ale vesmír? Kdy najdu opravdovou lásku? Která melodie rozechvěje struny mého srdce? Proč by mě měl někdo povzbuzovat?"

Zajímavé. Kompletní info o všem týkajícím se tohoto podivného projektu od Valve sledujte na neoficiální Wiki, kde se postupně odhaluje také tajemný puzzle obrázek - podle všeho je na něm bathysféra, koule pro ponořování do velkých hloubek oceánu.

Tuší někdo, co to může celé znamenat?

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

  • PC
About the Author

Levis

Contributor

Comments