If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podrobně o podzimní aktualizaci Xbox One

Seznam vylepšení.

Už během srpna vám Microsoft umožnil podívat se, co přinese podzimní aktualizace pro Xbox One. Ukázal nové hlavní menu, Guide menu a záložku pro komunitu. Spolu s fanoušky a Xbox Insidery prý od té doby sbíral zpětnou vazbu, testoval a vylepšoval novinky, které jsou od tohoto týdne již pro všechny dostupné prostřednictvím nové aktualizace pro Xbox One.

Tisková zpráva domácí pobočky MS vyjmenovává o těchto vylepšeních a novinkách podrobnosti:

  • Přidejte si své oblíbené hry, přátele, Xbox Live Gold, Xbox Game Pass a další ikony přímo do hlavního menu s pomocí nového konceptu, kterému říkáme bloky. Po přidání můžete změnit pořadí bloků a můžete je i mazat - jak vám to vyhovuje.
  • Vyberte si mezi tmavým, světlým nebo vysoce kontrastním tématem v menu nastavení.
  • Menu Guide je nyní rychlejší a jednodušší na navigaci díky horizontálnímu uspořádání.
  • Při vysílání na Mixeru, během videohovoru s přáteli nebo během hovoru přes Skype můžete použít USB web kameru.
  • Získejte tipy a triky, chytré notifikace, tipy od komunity a rady v nové aplikaci Xbox Assist.
  • Vytvořte si náskok ještě před uvedením Xbox One X: Úvodní nastavení konzole bude rychlejší pro nové uživatele, ale i pro ty, kteří se rozhodnou pro upgrade. Čas vám ušetří novinky, když se rozhodnete přesunout z jedné Xbox One konzole na druhou (včetně Xbox One X), takže se k hraní dostanete rychleji.
  • Přesuňte si vaše hry na externí pevný disk, který potom můžete připojit k vaší nové konzoli a okamžitě začít hrát. Stávající Xbox One uživatelé si mohou přímo na externí pevný disk zálohovat hry a nastavení, a potom je aplikovat při prvním spuštění nové konzole. GameDVR na Xbox One X od teďka umožní ukládat obrázky i záznamy z hraní ve 4K/HDR, které si také můžete ukládat rovnou přímo na externí pevný disk.

Comments