If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podrobnosti o nových vlastnostech NHL 14

Kličky jedním dotykem, život profesionála či sestup z ligy.

Pár hodin po oznamovacím traileru přispěchali EA Czech s tiskovou zprávou k ohlášení hokeje NHL 14, ve které více přibližili ústřední novinky letošního ročníku, který opět kutí studio EA Canada a vyjde 13. září v Evropě pro PS3 a X360 (nextgen verze vzniknou až příští ročník).

„Na historický sled inovací v rámci série EA SPORTS NHL na současné generaci konzolí jsme velmi hrdí. Letos vše posunujeme o další úroveň výše tím, že využíváme osvědčených technologií od vývojových týmů sérií FIFA a Fight Night," prohlásil Dean Richards, generální manažer série NHL u EA SPORTS. „Letos fanoušci zažijí hokejovou agresivitu, rychlost a technickou vyspělost dosud nepoznaným způsobem, právě díky nejlepším dostupným technologiím z různých titulů portfolia EA SPORTS."

První obrázek z pátku

Od 22. dubna jinak budete moci opět hlasovat pro oblíbeného hráče, jehož postavu by chtěli vidět na přebalu hokejového simulátoru číslo 1, v druhém ročníku ankety na této adrese. Minule takto hlasovalo více než 25 miliónů lidí a jejím vítězem, a tedy i tváří obalu NHL 13, se stal kapitán týmu Philadelphia Flyers Captain Claude Giroux.

Odpolední oznamovací trailer
Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments