If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Počet startovních her pro Wii U se zdvojnásobil

Spíš jich ale bude ještě více, zatím jsme na číslu 21.

Po konferenci o Wii U minulý týden si někteří stěžovali na nízký počet startovních her. Nintendo jich tam potvrdilo všehovšudy devět, což, pravda, není tolik.

Nakonec však těch her bude v den D na pultech minimálně dvojnásobek, ale spíš ještě více. Ostatní vydavatelé, kteří oficiální termín Wii U dříve zjevně nevěděli, aby se předešlo únikům, s ním začínají pomalu pracovat a postupně ohlašovat hry, u kterých si jsou jistí, že je do té doby stihnou dokončit.

Kupříkladu takoví Namco Bandai budou mít hned čtyři takové hry na uvedení konzole ve Velké Británii: Tekken Tag Tournament 2 (s bonusovým obsahem oproti ostatním verzím), Tank! Tank! Tank!, Ben 10: Omniverse a Family Party: 30 Great Games: Obstacle Arcade.

Zvláštní situace panuje okolo UbiSoftu, který v tiskové zprávě na evropský start výslovně potvrdil jen dříve známé duo ZombiU a Rayman Legends. Nicméně podle vyjádření, které schrastil Polygon, na americkou premiéru Wii U 18. listopadu mají být od UbiSoftu připraveny i ostatní hry: Assassins Creed 3, Just Dance 4, Rabbids Land, Your Shape: Fitness Evolved 2013 a ESPN Sports Connection.

V původní tabulce Nintenda absentovaly i jiné hry, které budou určitě nachystány na start: Call of Duty Black Ops 2, Darksiders 2, Madden NFL 13, Game Party Champions, Epic Mickey 2, Sonic & All Stars Racing Transformed, Sing Party či Scribblenauts Unlimited.

Seznam pro USA a Evropu se samozřejmě může mírně lišit, ale pokud by se něco např. uměle nezdržovalo, není moc důvod, proč by na starém kontinentu nemělo být dostupné to, co v Americe o dva týdny dříve. Když tedy přičteme k původním devíti hrám (FIFA 13, Mass Effect 3, New Super Mario Bros U, NintendoLand, Trine 2, Tori Tori 2 atd.) ty vyjmenované v tomto článku, dostaneme se na celkové číslo 21 startovních Wii U titulů.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments