If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pohled na samostatný The Elder Scrolls Online: Summerset

+ Skyrim VR pro PC venku.

Nedávno ohlášené velké pokračování Summerset ze ságy The Elder Scrolls Online (Alza.cz) se nám dnes představuje v debutovém videu z hraní, v němž DualShockers zaznamenali nový tutoriál.

Naučí hráče vše, co potřebují vědět před nadcházejícím dobrodružstvím. Důležité totiž je, že nebude nutné vlastnit předešlé přídavky či základní hru TESO, která je automaticky součástí balení se Summerset, což je určitě fajn.

Veteráni The Elder Scrolls Online si budou moci upgradovat svou stávající postavu a vzít ji na nový ostrov, bez ohledu na její level, kterému se přizpůsobí úvod hry a tuhost nepřátel.

A když je řeč o téhle slavné sérii od Bethesdy, hodí se vědět i to, že singleplayerový Skyrim VR je ode dneška k dispozicii pro hráče s virtuální realitou na PC (předtím byl dostupný od listopadu jen na PS4).

K hraní této plné verze legendárního RPG se zabudovanými rozšířeními (Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn DLC) potřebujete buď headset HTC Vive či Oculus Rift. Cena této verze na Steamu je stanovena na vysokých 60 eur - březnové video:

HW nároky Skyrim VR PC nejsou zase tak krvavé: minimálně Windows 7/8.1/10 (64-bit verze), Intel Core i5-6600K či AMD Ryzen 5 1400, 8GB RAM, Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 480 8GB a 15GB místa na harddisku.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments