If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pokračování Immortals Fenyx Rising, The Crew 3 a nový 2D Prince of Persia?

UbiSoft má chystat velkou akci.

Ke známému a osvědčenému insiderovi s přezdívkou Tom Henderson se dostaly zajímavé informace o budoucích plánech UbiSoftu, které sepsal na Xfire.

Mezi hlavní zjištění patří, že francouzský vydavatel má kutit pokračování Immortals Fenyx Rising, akční adventury z konce 2020. Zatím je prý v preprodukční fázi, takže letos určitě dorazit nestihne a studio v Quebecu pro ni teprve nabírá posily.

Fanoušky série Prince of Persia, rozezlené z dlouhého čekání na problematický remake Sands of Time, jistě potěší jiný drb. A to že má být v přípravě nový díl, který bude hrán ve 2.5D, jako originál z roku 1989. Studio Ubisoft Montpellier se prý hodlá inspirovat sérií Ori od Moon Studios, ale více podrobností se zatím neví, vzhledem k rané fázi vývoje.

Se závody The Crew 3 se má zase vytasit studio Ivory Tower, těžící z přechodu předchůdce na volně šířený model a dlouholeté obsahové podpory.

Ilustrační obrázek z prvního dílu Immortals

UbiSoft má vše údajně odhalit na velkolepé akci (streamu), která se měla konat před červnovým termínem výstavy E3, leč je možné a pravděpodobné, že dojde ke zdržení kvůli posledním událostem okolo války na Ukrajině.

Vidět tam prý máme okolo 20 her, včetně řady restů typu Beyond Good and Evil 2, Skull and Bones či debutu Assassins Creed Infinity (2024) a Assassins Creed Rift (údajně 2023).

Co naopak insider do své předpovědi nezařadil, je Star Wars hra od Massive Entertainment, protože ta je ještě velmi vzdálena a nevyjde prý dříve než v roce 2025.

Naopak dobře to má odsýpat s vývojem Avatar: Frontiers of Pandora (začíná testování a venku ve fiskálním roce 2023) i s F2P odbočkami The Division Heartland a XDefiant, které se mají objevit poměrně brzy.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Immortals Fenyx Rising

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments