Skip to main content

Pokrok v grafice Pac-man World Re-PAC

A intro sekvence.

PAC-MAN World 20th Anniversary, vydaný před více než 20 lety, byl prvním vpádem legendární žluté ikony do žánru 3D plošinovek. Dnes PAC-MAN WORLD Re-PAC, remasterovaná verze této hry, dostává dva nové trailery.

Jeden trailer ukazuje vývoj grafiky, který přináší PAC-MANa do další generace. PAC-MAN WORLD Re-PAC přináší zpět úžasně originální svět dobrodružství, kde náš hrdina nyní pronásleduje duchy, aby zachránil PAC-MOM, PAC-BOY, PAC-SIS, profesora PAC, PAC-BUDDYHO a Pooka z jejich spárů, jen aby objevil nového nepřítele.

V dalším videu znovu objevte představení PAC-MAN WORLD Re-PAC v tomto úvodním filmu se dozvíte o PAC-MANově cestě do šesti tajemných světů, aby zachránil svou rodinu pronásledováním Blinkyho, Pinkyho, Inkyho a Clyda.

PAC-MAN bude moci využívat širokou škálu pohybů, aby si prorazil cestu různými prostředími, které hra nabízí. Ale zatímco se Bomb Attack, Bomb Dot nebo Metal PAC-MAN vracejí, PAC-MAN má nyní možnost viset ve vzduchu, prodloužit načasování svého skoku a sníst Power Pellet a proměnit se v MEGA PAC-MANa, což mu umožní zaútočit na duchy.

PAC-MAN WORLD Re-PAC má také EASY MODE s několika funkcemi, které hráčům pomohou užít si hru svým tempem.

Hra bude k dispozici 26. srpna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Read this next