If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pokus o vykolejení vlaku v GTA Online na železničním mostě

Jak dopadlo úsilí deseti náklaďáků?

Možná jste ten nápad při hraní multiplayeru GTA 5 někdy dostali také: zkusit se domluvit s kamarády a v opravdové týmové souhře, jaká se ne vždy zadaří, provést experiment se zastavením vlaku. Ten po mapě neúnavně jezdí pořád dokola, zabijí sebevrahy na kolejích, ale až na jednu specifickou misi v příběhu se nedá řídit nebo stopnout, což je trochu škoda i rozdíl oproti minulým GTA.

A tak se v GTA Online sešlo asi deset živých hráčů, všichni vybaveni nákladními auty na převoz písku, kteří se hezky spořádaně v koloně vypravili do úzkého údolí s řekou Zancudo. Jeden po druhém tam zaparkovali svá mohutná vozidla těsně za sebou na železničním mostě (pravda, někteří méně šikovní jedinci spadli dolů)... a čekali, než vlak tunelem dorazí na místo.

Co se stane - bude mít jeho skript tak velikou sílu, aby odstrčil zátarasu v podobě mnoha tun a projel dál, jak má určeno od designérů? Nebo ho vozidla dokáží vykolejit a hra třeba spadne? A jak si s tím vlastně poradí docela propracovaná fyzika GTA 5, když tedy nepočítáme ten písek navždy přilepený na korbě?

Via Kotaku.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments