If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pomůžete volajícím, které pronásleduje tajemný vrah v Killer Frequency?

Hororová komedie začátkem června.

Píše se rok 1987 a hodiny v malém americkém městečku Gallows Creek právě odbíjejí půlnoc. Rozhlasový moderátor Forrest Nash zahajuje živé vysílání, aniž by tušil, že ho čeká nejnáročnější směna jeho života...

Ujměte se role rozhlasového moderátora a pusťte se do řešení rozmanitých hádanek ve snaze pomoct volajícím, které pronásleduje tajemný vrah. To, jakým způsobem se v téhle hororové komedii postavíte ke každému hovoru, rozhodne o životě a smrti volajícího. Pálí vám to dost na to, abyste zachránili obyvatele Gallows Creek? Telefonní linka do studia je volná a vaši posluchači umírají touhou dovolat se…

Dobrodružná hororová hra Killer Frequency vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch 1. června 2023.

  • Unikátní vyprávění z pohledu vlastních očí: Vžijte se do role moderátora noční rozhlasové talk-show, který se teprve nedávno přistěhoval z velkoměsta, kde upadl v nemilost. Zdejší policejní náčelník je mrtvý, a tak se obyvatelé městečka obracejí s prosbou o pomoc na vás, protože jste podle všeho jediný člověk ve městě, který jim takhle pozdě v noci zvedne telefon.
  • Rozhodování v reálném čase a řešení hádanek: Pomocí větvících se rozhovorů komunikujte s řadou výstředních maloměstských postav včetně potenciálních obětí a podezřelých. Zkoumejte svoje bezprostřední okolí, shromažďujte stopy, čiňte rozhodnutí, řešte promyšlené hádanky a snažte se pomoct každému z volajících přežít noc.
  • Retro hororové prostředí: Vraťte se do roku 1987 ve hře plné hádanek, inspirované hororovým žánrem takzvaných „slasher“ filmů. Zkoumejte věrně zrekonstruovanou rozhlasovou stanici a s využitím fyzikálního enginu manipulujte s desítkami objektů z časů minulých, jako je například plně funkční kazetový a gramofonový přehrávač. To vše s kompletně namluvenými postavami a za poslechu původního, vražedného soundtracku plného melodií inspirovaných osmdesátými léty, od rockových klasik až po synthwave.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments