If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pondělní videa: Asseto Corsa Porsche, Titanfall 2, EVE Valkyrie

+ retro Tomb Raider, Hra o trůny.

S velkými fanfárami oslavují Kunos Simulazioni a 505 Games​ příchod značky Porsche do závodů Assetto Corsa (Alza.cz). Když nepočítají přídavky pro konzolovou Forzu, má to být poprvé po 12 letech, co se tahle legendární automobilka dostane k PC hráčům. Stane se tak ve dvou placených DLC balíčcích, která mají přinést věrně vymodelované vozy do hry, i speciální software pro dealery skutečných Porsche v autosalónech po celém světě.

Zatímco oficiální multiplayerový trailer z pokračování mechů od Respawnu a EA byl minulou neděli pouze dvouminutový, fanstránka nyní obdržela souhlas šéfa vývojářů k vypuštění dvojnásobně prodlouženého sestřihu z MP Titanfall 2 (Alza.cz):

Dosud nejvíce realistické vesmírné přestřelky na kterékoli platformě slibuje hra od CCP Games, ve které se ocitnete v kokpitu stíhačky ve známém univerzu EVE. Chybět nemají ani singleplayerové PvE moduly, doprovodný příběh a produkce na úrovni AAA titulů. Jak známo, EVE Valkyrie bude podporovat cross-play mezi majiteli Oculus Rift, HTC Vive a PS VR.

Chcete vědět, jak vypadala pre-alfa prvního Tomb Raidera (Alza.cz) v roce 1996? Naservíroval nám to v rámci vzpomínání přímo oficiální kanál na YT:

Off-topic: finále šesté řady TV seriálu Hra o trůny:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments