If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Populární animovaná série ožije ve hře

Ben 10: Power Trip představen + termín.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment představuje zcela novou videohru z ikonické dětské franšízy. Toto zcela nové dobrodružství sledujte příběh Bena, který se spojí s dlouholetým rivalem Kevinem ve snaze porazit zlou čarodějnici Hex.

Hra Ben 10: Power Trip bude v prodeji od 9. října 2020 v krabicové verzi na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch (digitálně i na PC).

Děj se odehrává v animovaném světě Bena Tennysona, kde Ben využívá svůj Omnitrix k přeměně sama sebe v jiná stvoření a záchraně světa. Hra vypráví unikátní příběh, kde musí Ben odhalit pravdu skrytou za 4 mysteriózními krystaly, které hrozí převzetím vlády nad jeho světem. Hráči budou mít možnost přeměňovat se v mocná stvoření a společně bojovat s hrůzostrašnými nepřáteli v tomto kooperativním dobrodružství.

"Ben 10 je milovaná dětská franšíza a my jsme více než nadšeni, že vytváříme hru s těmito postavami", říká Terry Malham, CEO studia Outright Games. „Naše dlouhodobá spolupráce s Cartoon Network nám dovolila s tímto titulem učinit velké kroky kupředu a vytvořit tak hru, která potěší fanoušky Ben 10 a jejich rodiny, kteří budou mít možnost užít si toto zcela nové dobrodružství společně."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments