If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Konverze Vanquish na PC detailně

+ bonusy, HW nároky, termín.

Dlouhá série teaserů od Segy, které z celé věci dělaly bůhvíco a pokoušely se vyvolat rozruch (prakticky zadarmo), aniž by po hře ještě dnes někdo extra prahnul, je konečně u konce. Před pár minutami došlo k oficiálnímu oznámení.

Futuristická střílečka Vanquish od Platinum Games z roku 2010 (tehdejší recenze, 8/10) vyjde opravdu v konverzi pro PC. Stane se tak již 25. května s cenovkou 20 eur.

Za ně dostanete digitální Deluxe edici s ukázkami hudby, artworky, wallpapery atd. Kdo navíc vlastní Bayonetta od téhož studia, získá 25 % slevu.

A v čem bude PC port jiný než originál, dnes výrobcem zpětně nazývaný "revolučním sci-fi"? Odemčený framerate (60fps jistých), odemčená HD rozlišení až po 4K, široká nastavení grafiky (anti-aliasing, anisotropic filtering, SSAO nasvícení, přizpůsobitelné textury i stínování), obsažení veškerých DLC logicky hned v základu.

Níže ještě HW nároky a první PC screenshoty ze Steamu. Bude určitě zajímavé sledovat, jak moc za těch sedm let zestárly krycí mechanismy ve stylu Gears of War, které už dnes tolik nefrčí.

Comments