If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Portal 2 bude mít dva konce

Uživatelský obsah na všech platformách.

Nečekejte ale nějaké větvení příběhu v singleplayerové kampani. Separátní kooperativní kampaň bude natolik samostatnou součástí hry, že bude mít i svůj vlastní konec. A oba konce by měly obsahovat nějaké speciální překvapení.

„Obě titulkové scény budou obsahovat něco speciálního, protože to máme dvakrát. Takže jsme museli udělat něco dvakrát tak úžasného," řekl Chet Faliszek z Valve serveru Videogamer.

Vývojáři také nechtěli, aby se lidé na oba konce dívali na YouTube, ale aby si je zažili na vlastní kůži. Hra proto nebude ani v závěrečných fázích příliš těžká. Bude prý jen více komplexní, ale nikdy natolik obtížná, že by hráči nemohli dané problémy vyřešit.

Pro web Now Gamer Faliszek potvrdil, že uživateli vytvořené úrovně budou dostupné na všech platformách. Modovací nástroje budou pouze na PC, ale vytvořený obsah bude všude. „Způsob distribuce bude ale záležet na platformě, na které jste," dodal Faliszek. Je tedy pravděpodobné, že na PC a PS3 budou DLC či uživatelské mapy zdarma, zatímco na Xboxu 360 budou kvůli limitům Microsoftu zpoplatněné.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments