If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Poslední videohra Michaela Jacksona

Jeho nejnovější album mělo vyjít i jako hra.

V poslední době se o Michaelovi Jacksonovi píše naprosto všude. Nebudeme výjimkou, ale z jediného důvodu. David Perry, herní vývojář, který stojí za gameskami jako je Earthworm Jim, MDK, Messiah nebo Enter the Matrix, totiž na svém blogu prozradil, že spolu s Michaelem Jacksonem pracovali na videohře.

Ta se měla nějakým způsobem vázat k jeho připravovaném albu, měla z něj obsahovat muziku a pozor, měla vyjít dokonce dříve než samotné album. Taková věc nejenže by byla skvělým marketingovým tahem, reklamou na samotné album, ale jak David Perry věřil, dostala by k videohrám i spoustu lidí, kteří obvykle videohry nehrají.

Podle Perryho slov celá věc zašla dokonce už i tak daleko, že se bavili o příběhu hry a o tom, jak by měla fungovat. Nicméně, nové Jacksonovo album už (pravděpodobně) nevyjde a videohra také nevznikne.

Ovšem pokud umíte trošku anglicky, přečtěte si celý článek od Davida Perryho. Zajímavé, jak to na Neverlandu fungovalo. Perry se zmiňuje také o tom, jaký byl Michael Jackson fanoušek videoher, a že měl na Neverlandu spoustu arkádových herních mašin. A historka se slonem je docela zábavná...

Comments