If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potřebuje ještě někdo klíč do bety The Elder Scrolls Online?

Tady jich je dostatek pro všechny hráče MMORPG v ČR.

Ani po úterním rozdávání, v němž si za pouhou hodinu požádalo o vstupenku sedm stovek unikátních, na svůj účet přihlášených čtenářů Eurogameru (nešlo tedy opakovaně zadat emailové adresy celé rodiny či všech přátel pro vyčerpání desítek kódů jediným člověkem), není nic ztraceno.

Server MMORPG.com stále ještě nabízí přes 24 tisíc zbývajících klíčů do otevřenějšího betatestu The Elder Scrolls Online, který začne už zítra večer a poběží do pondělního rána. Takto vysoký počet by měl stačit na pokrytí potřeb úplně všech příznivců takových fantasy MMORPG v naší zemičce.

Jak jsme si na tomto linku dnes odpoledne ověřili, registrace je otázka dvou minut a po ní skutečně obdržíte vlastní vstupenku. Ta se může hodit i v případě, že máte nejbližší víkend zabraný, protože podle všeho bude platit i pro případná budoucí kola betatestu.

Obdržený klíč si zapište a nikomu ho neříkejte, využijete ho při registraci do betatestu. Svůj účet si vytvoříte na stránkách https://account.elderscrollsonline.com/register/account-information.

Poté, co vytvoříte a ověříte svůj účet, klikněte na tlačítko „Redeem Key" na stránce My Account Page, kde uplatníte svůj klíč. Dejte si pozor, abyste klíč zadali bez mezer a jiných znaků navíc, jinak jej systém nepřijme.

Jakmile je proces dokončen, zamiřte na stránku Account Page a stáhněte si herního klienta. Čím dříve, tím lépe. K přihlášení do herního klienta využijte uživatelské jméno a heslo z registrace.

Níže ještě nový deníček od Bethesdy o nahrávání ambientní hudby do hry:

Comments