If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzen další díl DJ Hero

A provázanost s hudebním veletrhem.

Nedávné zvěsti o pokračování hudebního DJ Hero získaly nyní zcela oficiální obrysy, neboť Activision konečně potvrdil příchod hry DJ Hero 2.

Activision současně oznámil, že se zaměří na nové hudební talenty a to na blížícím se hudebním festivalu MIDEM, pořádanému v Cannes. Firma zde vybere vhodné hudebníky, resp. songy, s jejich následnou prezentací v příchozím DJ Hero 2. Ze směsice žánrů jako je hip-hop, rock či pop pak komise, ve které zasedají právě lidé z Activision, zvolí, která skladba by se nejvíce hodila pro práci virtuálního DJ, tedy do hry DJ Hero 2.

Activison se takhle dostane levně k zajímavým songům a současně dojde i k propagaci druhé strany, neznámých umělců. Takže ve finále půjde o byznys výhodný pro všechny zúčastněné. Ostatně, podobným způsobem to již mělo v minulosti fungovat u počinů Guitar Hero 5 a Guitar Hero World Tour…

Co na to budou říkat samotní hráči těžko v tuto chvíli říci, každopádně první díl nevygeneroval nějaká ohromující prodejní čísla. Oficiální tiskovou zprávu o provázanosti DJ Hero 2 a MIDEM 2010 naleznete kupř. zde.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles