If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzen remake Darksiders 2

Minimálně pro PS4.

Početné zástupy předělávek rozšíří jedna, kterou by už nikdo netipoval, když jde o akční rubačku z roku 2012, kdy recenzenti jásali, ale moc lidí ji nehrálo. A patří do kategorie těch, které mají osondovat půdu, jestli vůbec bude o sérii zájem, a možná i otestovat nové tvůrčí studio pro zvažované plnohodnotné pokračování.

Amazon o víkendu na obchodě zalistoval ještě neohlášenou PS4 edici Darksiders 2: Definitive Edition s cenovkou 40 dolarů a zjevně provizorním termínem na Vánoce letošního roku.

Když se informace rozkřikla, obchod hru odstranil z nabídky. Novináři proto naháněli nového držitele práv z distributora Nordic Games (odkoupil sérii od zkrachovalých THQ) s žádostí o vyjádření.

Ten odvětil GameSpotu, že "autenticita zmínky na Amazonu je bez diskuse", ale že zatím není připraven hru oficiálně oznámit. Nevíme tak, jestli bude i verze pro Xbox One, ale dle zmínky o cílení Darksiders 2 na "nextgen systémy" to je pravděpodobné.

Dalšími nahozenými hrami od Nordicu na online-shop byly: Legend of Kay HD, MX vs ATV: Supercross Encore Edition, The Book of Unwritten Tales 2 a Arcania The Complete Tale (o této kompilaci PS4 už nějaký čas víme).

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments