If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzen termín No Man's Sky, HW nároky

+ cena, sběratelky, vlastní videa...

Nepletl se včera Amazon, ani se nezmýlil PlayStation Store. Simulace objevování vesmíru No Man's Sky vyjde pro PS4 i PC přesně 24. června (evropský termín, v USA o tři dny dříve). Nový trailer k příležitosti oznámení termínu:

Stane se tak jak digitálně, tak krabicově, přičemž krabicová PC verze bude o něco levnější (40 liber) než PS4 verze (50 liber, tedy plná cena). Na Steamu stojí digitálka 60 eur a už se dá předobjednat, za což získáte bonusovou loď Horizon Omega dostupnou jen na počítačích.

V kamenných krámech včetně Alza.cz bude na výběr standardní edice (1649 Kč), Limited edice (steelbook, artbook, komiks, starter kit, dynamické PS4 téma) a Explorer's edice za 150 dolarů vyrobená jen v počtu deseti tisíc kusů, kde najdete repliku stíhačky ze hry, ručně malovanou v měřítku 1:35.

Hardwarové nároky PC verze No Man's Sky zní takto: aspoň OS Windows 7, procesor Intel Core i3, 8 GB RAM, grafická karta Nvidia GTX 480 a 10 GB volného místa na harddisku. Finální krabička:

Eurogamer měl možnost pohovořit s mozkem projektu, kterým je Sean Murray z Hello Games. Níže se můžete mrknout i na mraky nových videí z hraní z dneška.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments