If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzena otevřená beta The Division 2

+ dva technické rozbory.

Kdo si dal tu práci a přečetl si stovky ohlasů na sociálních sítích na víkendovou privátní betu, tomu musí být jasné, že hráči jsou z The Division 2 naprosto nadšeni. Obavy, zda město Washington D.C. dokáže nahradit zasněžený Manhattan z jedničky, se rozplynuly jako pára nad hrncem.

Nyní navážeme na ranní vytípané screenshoty, protože se do éteru dostalo potvrzení, že se bude konat i otevřená beta pro všechny, bez nutnosti předobjednávky.

Zatím to tedy není přímo tiskovka od UbiSoftu se všemi detaily, ale oficiální punc to má, jelikož to pochází z nonstop probíhajícího vysílání kanálu TheDivision na Twitchi. Důkaz zde na Redditu.

Jeden z vývojářů tam nevědomky řekl, že "chyby z privátní bety budou opraveny do otevřené bety". Žádné překvapení, s něčím takovým se počítalo, jelikož celý jízdní řád víceméně kopíruje ten z prvního dílu The Division.

Lze tipovat, že otevřená beta by mohla proběhnout někdy na přelomu února a března, když plná hra bude naostro spuštěna v polovině března. Vyloučeno není ani konání otevřené bety pouhé dny před startem.

Sledujte také technickou analýzu privátní bety dvojky od Digital Foundry, konkrétně verzí pro Xbox One X a PC:

Závěry DF se poněkud liší od proklepnutí od NXGamer, který zjistil jiné rozlišení na PS4 Pro.

Comments