If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzena PC konverze dva roky starého Mortal Kombatu

Co přinese navíc oproti konzolovce?

Nestávalo se běžně, aby se některé konzolové studio obtěžovalo s převodem veleúspěšné PS3/X360 hry na počítače. Ale doba je na konci jedné generace zlá a klesající prodeje asi nutí vydavatele snížit se k činům, kterých by se předtím skoro štítily, zvlášť když s tím není tolik práce a každé přilepšení se teď hodí.

Po úniku z databáze Steamu tak dnes od Warner Bros. došlo k oficiálnímu oznámení PC konverze dva roky staré bojovky Mortal Kombat (8/10) od studia NetherRealm, naposledy podepsaného pod dubnovým Injustice.

Port byl svěřen externistům High Voltage Software (autoři wiičkového The Conduit), kteří by měli být hotovi už 3. července pro digitální distribuci a 2. srpna pro krabicovku. Novinkou v PC verzi bude podpora speciálního ovladače Mortal Kombat Tournament Edition Fight Stick, což asi využije málokdo. Chybět nebudou ani žebříčky či achievementy.

Nejdůležitější však je, že majitelé počítačů dostanou tuto řežbu s brutálními komby a závěřečnými fatalitami už rovnou v Komplete Edition (ne, to není překlep), která v sobě obsahuje veškerá DLC. To znamená zahrnutí několika přídavných bojovníků (Skarlet, Kenshi, Rain, Freddy Krueger) i patnáctky klasických skinů ze starého Mortal Kombatu. Cena PC konverze zatím není známa.

15 minut z konzolové verze hry
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments