If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzení DLC skinů pro Uncharted 2

Bohužel nikoliv gratis, ale za peníze.

Dřívější zprávy z Japonska, týkající se brzkého příchodu tří stažitelných přídavků pro akční PS3 pecku Uncharted 2, se nyní potvrzují jenom částečně. Ostatně Naughty Dog v reakci na ně už oficiálně deklarovali, že nejde o přesnou interpretaci jejich záměrů.

Každopádně pro Evropu byl aktuálně potvrzen příchod prvního rozšíření s názvem The PlayStation Heroes Skin Pack, ve kterém najdete skiny z vybraných Sony her pro následně využití v multiplayerových kláních Uncharted 2.

Jde přitom o následující postavy: dobrý Cole, zlý Cole a Zeke ze hry inFamous; Sgt Nathan Hale a Chimera Hybrid ze hry Resistance; a nakonec jsou tu Helghast Trooper a Tomas Sevchenko ze hry Killzone 2. Tenhle balíček bude ke stažení na PlayStation Network už ve čtvrtek 28. ledna. Oproti původním informacím však nebude gratis, zaplatíte za něj 5 Eur.

Další špatnou zprávou (aspoň prozatím) budiž fakt, že nepadlo žádné potvrzení stran dalších dvou v Japonsku dříve avizovaných přídavků. Připomeňme si, že byla řeč o nových mapách a skinech z původního Uncharted, cílených na PSN koncem února. A pak o rozšíření záběru co-op módu, mapách a skinech jako o DLC, chystanému na polovinu měsíce dubna.

Comments