If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení Transformers War for Cybertron

Tak trochu ve stylu Gears of War.

Nejnovější vydání amerického časopisu Game Informer přineslo informaci o novém herním dílu Tramsformers, který ponese podtitul War For Cybertron. Půjde o third-person střílečku tak trochu ve stylu Gears of War, nejenom co do způsobu kamerového nahlížení na dění, neboť pohled půjde zpoza ramena vybraného robota.

Hra nabídne dvě separátní kampaně, buď za Autoboty a nebo za Decepticony. Dočkáte se přitom jakési týmové akce, vedle vámi vybraného robota tu budou totiž participovat další, počítačem ovládání spolubojovníci. Po poražených oponentech bude možné získávat zbraně, které tak budou vyměnitelné. A velkou roli samozřejmě sehraje možnost transformace každého robota, kde nemáme být limitováni pouze pozemními dopravními bojovými prostředky.

První náznaky o vizuální stránce hry mluví o podobě s komiksovou sérií Transformers: The War Within. Hru vyvíjejí v High Moon Studios (Darkwatch, The Bourne Conspiracy) a co se týče jejího vydání, prozatím se operuje s rokem 2010 a platformami PC, PS3 a X360.

Comments