If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzeno Battlefield Revolution, nový strategický mód Incursions

+ jízdní řád DLC, trailery.

Více než dvacetimilionový Battlefield 1 (Alza.cz) si pro sebe ukousl závěr večerní EA konference na Gamescomu.

Předně byla oficiálně potvrzena edice Battlefield Revolution, o které víme z červencového úniku. Skutečně přinese základní hru i Premium Pass, už je v prodeji a stojí 60 dolarů, což vlastně pokryje to zlevnění originálu. Velmi vydařený trailer napovídá, že toho nového obsahu je uvnitř vážně hodně, až se jeho vyjmenování skoro nevešlo do jedné minuty:

Větší novinkou bylo odhalení Incursions, zbrusu nového kompetitivního režimu pro BF1, v němž více strategicky bojují dva týmy po pěti hráčích (nutná vzájemná asistence) na menších mapách, což trochu evokuje Rainbow Six Siege. Vše má být navrženo pro soutěžní zápasy a každý získaný bod má hrát roli, s čímž souvisí přepracovaný bodový systém. V září vstoupí do uzavřeného alfatestu (zatím je vše v plenkách) a má jít o "nový způsob hraní", vytvořený v reakci na žádosti fanoušků, ale součástí budou i některé dopravní prostředky.

Majitelé Premium Pass si už mohou odteď, v předstihu vyzkoušet první mapu ze zářijového, teprve druhého DLC In the Name of the Tsar. Jinak byl také nastíněn aktualizovaný, lehce opožděný jízdní řád dalších přídavků pro BF1, který sahá až do začátku příštího roku.

Comments