If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzeno, brzy další datadisk World of Warcraft a dokonce i nový RTS Warcraft

Oficiálně.

Zatím poslední rozšíření Shadowlands se blíží ke konci svého životního cyklu, když se poslední raid Sepulcher of the First Ones odemkne právě dnes, byť zatím fanoušci nebyli necháni nahlédnout na finální bitvy.

A tak se logicky a hojně spekulovalo, co bude následovat dál, což před pár hodinami utnulo oficiální oznámení od Blizzardu na homepage.

Takže už je jisté, že příští velký datadisk pro World of Warcraft bude představen veřejnosti přesně 19. dubna: "Těšíme se, až vám ukážeme, na čem pracujeme a kam vaše dobrodružství v Azerothu povedou dál".

Půjde o takovou náhražku tradičního Blizzconu, který se v listopadu nekonal kvůli koronaviru, a BlizzConline, který prý bral čas a prostředky pryč ze soustředění se na vývoj samotných her. Namísto toho během jara přijde se sérií obyčejných internetových ohlášení týkajících se i dalších titulů.

Mnohé jistě potěší, že mezi nimi bude nová RTS hra Warcraft, ale určená jen pro mobily. Na ní prý studio pracuje už několik let a zdůraznilo, že se bude odehrávat v původním univerzu Warcraft, nikoli v tom z World of Warcraft.

Nejprve však 15. března zjistíme, co bude prvním ze tří letošních plánovaných přídavků pro kartičky Hearthstone. Změní se v nich také základní sada.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Warcraft 3: Reforged

PC

WarCraft III

PC

See 3 more

World of Warcraft

PC, Mac

World of WarCraft: Legion

PC, Mac

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments