If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzeno: Hitman se stává epizodickou hrou

Nižší vstupní cena a více rozkouskovaný.

EG přináší jako první - To, co jsme před čtyřiadvaceti hodinami předvídali po zrušení předobjednávek, se stalo realitou. IO Interactive právě ohlásili, že z Hitmana bude nakonec klasická epizodická série, jako třeba u úspěšné adventury Life is Strange.

Nejprve toho 11. března vyjde na PC/PS4/X1 za sníženou cenu 15 dolarů (nikoli plánovaných 35) pouze prolog a ta stará známá mise v Paříži (Intro pack), vstupní bariéra ke hře se tak zmenší.

Ten další obsah, který měl v březnu původně být v základu, se objeví až postupně v dalších epizodách, vždy za 10 dolarů: v dubnu Itálie a v květnu Maroko. Zdá se, že tvůrci těžce nestíhají, zdůvodňují to snahou o "vysokou kvalitu každého prostředí".

Koncem léta a na podzim vylezou další lokality: Thajsko, USA a vše vyvrcholí v Japonsku o Vánocích, kdy také přijde na trh krabicovka se vším (Full Experience) za plnou cenu. Můžete si alternativně zaplatit jakési předplatné pro nárok na veškerý letošní obsah do Hitmana za 60 dolarů či ekvivalent.

Celé to má položit začátek příběhu pro budoucí Hitman hry. A mezi epizodami se má každý týden něco konat online.

Níže pro srovnání, jak zněl dosavadní plán, nyní to už tedy neplatí a vše se značně opozdí. Paradoxem je, že když se hra odkládala z prosince na březen, bylo to kvůli zahrnutí více obsahu, který tam nakonec stejně není.

UPDATE - už 11. března bude k mání sběratelka za 140 dolarů (s nárokem na veškerý obsah i s garancí PS4 bety 12. února za předobjednávku).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments