If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pouze planý poplach o Assassins Creed Empire

Oživena mumie.

Někdy je potřeba informovat i o věcech, které by si samostatný článek nezasloužily, ale protože se masivně rozšířily, je potřeba je uvést na pravou míru.

Polský server Gry-Online takto na svou produktovou stránku shrnul staré spekulace o Assassins Creed Empire, které jsou známy už od loňského ledna a nikdy nebyly vyloženě potvrzeny. Mnohá média je přesto převzala a vydávají je dnes za něco nového, i když tomu tak ve skutečnosti není. Nehledě na fakt, že se toho spousta mohla v mezidobí změnit...

Třeba že v tomto dílu z Egypta má jít o prequel série, že hrajete za bývalého otroka (předka Altara), že mapa má být třikrát větší než v AC: Black Flag a pocházet od stejného týmu tvůrců, že má mít postava tmavší pleť a že ve hře nebude chybět optický klam v poušti (fata morgána).

Jedinou novinkou k AC: Empire tak zůstává to, co jsme reportovali v Dobrém ránu ze včera - že ho mnohé obchody v minulých dnech nahodily do předobjednávek, což může signalizovat blížící se oficiální oznámení od UbiSoftu. Pokud by hru opravdu vypustil už letos v říjnu a nikoli v obvyklém listopadu, tolik času na marketingovou kampaň nezbývá.

Níže pouhý nástřel obalu:

Comments