If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pouze střední Manhattan. Na Brooklyn v The Division zapomeňte

Zase vroubek UbiSoftu.

Pamatujete, jak se nejstarší E3 2013 demo odehrávalo na zasněženém parkovišti policejních vozů NYPD nedaleko parku u řeky a v dálce se tyčil slavný Brooklynský most před obrysy mrakodrapů? Zmíněnou lokalitu New Yorku, před lety zjevně sloužící jako pouhý test, v základní verzi této týmové RPG akce bohužel nenajdete.

Mluvčí UbiSoftu dnes potvrdil, že v The Division (koupit na Alza.cz) bude, minimálně zpočátku, pouze oblast středního Manhattanu (tedy to samé, kde se odehrává beta):

"Přenesli jsme ho do hry v měřítku 1:1 a je to tak i kvůli způsobu, jak se nákaza rozšířila, jak se každý snažil uprchnout, ale došel benzín a není tam žádný provoz. Midtown Manhattan je rozsáhlý otevřený svět, kde je toho pro hráče dostatek k zakousnutí se, i vzhledem k míře detailů, které jsme zahrnuli. Dějiště hry je značně velké," ujišťuje pro The Examiner kreativní ředitel Magnus Jansen.

V tuto chvíli není jasné, jestli čtvrti Brooklynu, dolního Manhattanu s bývalými dvojčaty nebo třeba Central Park nepřibudou v datadiscích. Nicméně každý, kdo někdy ve skutečném New Yorku byl, ví, že Manhattan je obrovský, mnohem větší než vypadá z domova na mapě, nemělo by tudíž jít o nějaký vyložený zápor. O Empire State Building, Madison Square Garden, katedrálu svatého Patrika či Rockefeller Center ochuzeni nebudete.

Jeden uživatel Redditu vypočítal, že by herní mapa mohla mít přibližnou rozlohu 9 kilometrů čtverečních. Níže se mrkněte, kterými ulicemi by měla být ohraničena, čerpá-li se z in-game mapy obsažené v betě, jak ji ukázaly některá videa (více o The Division v sobotních dojmech z bety):

About the Author

Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles