If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pozvánka na PC Gaming Show 2021 a co vše v ní bude obsaženo

Ponocovat nebo ne?

Ponocovat, nebo neponocvat? Toť obvyklá otázka během každoročních streamů z E3...

PC Gaming Show v minulých letech byla možná až přehnaně dlouhá akce, kde se vyskytovaly převážně hry od menších vydavatelů, které se nedostaly do vysokoprofilového programu Microsoftu a Sony, nebo případně nemají peníze na uspořádání vlastního vysílání. Hrané scénky s typickým britským humorem sice byly občas vtipné, i s pracným aranžmá, ale celé to trochu uspávalo kvůli příliš vysokému počtu ukázaných titulů (kvantita nad kvalitou), které rychle zapadly v zapomnění, nebo tak nějak splynuly s indie davem.

Co tedy vydavatelství Future Publishing připravilo na letošní rok, konkrétně na 13. června 2021 ve 23:30 našeho času?

Bude to 90 minut dlouhý stream, který láká především na nějaké důležité oznámení od Valve ohledně Steamu.

Z Naraka Bladepoint to bude beta, z Dying Light 2 pohled na hlavní postavu Aidena a interní motivace, ze strategie Humankind prý také něco zásadního.

Nové hry odkryjí Kasedo Games a Bulwark Studios, stejně jako New Blood Interactive, Pixelated Milk, Pixelated Milk, Shiro Games, Tripwire Interactive, Humble Games atd.

Něco se má dít k sérii Orcs Must Die!, Chernobylite, Chivalry 2, dále spatříme nový trailer Vampire: The Masquerade - Swansong či dostaneme exkluzivní nabídku od Nvidia k GeForce Now.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments