If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pracuje Valve na velkém vesmírném MMO?

Nebo si z nás jen někdo dělá legraci?

V únoru tohoto roku se objevila na internetu na tomto videu série obrázků z údajně nové hry, na kterém se pracuje ve Valve. V dubnu to pak bylo video ukazující různé planety a vesmír vytvořené v Source enginu a u toho tajemný název SOB.

Podle jednoho fóra na serveru FacePunch.com by mělo jít o velké vesmírné MMO s názvem Stars of Barathrum, na kterém Valve pracují. Nebo alespoň pracovali. Barathrum je mimochodem slovo, které se objevuje ve spojitosti s postavou Spirit Breaker z DOTA 2.

Na odkazovaném fóru je spousta dalších koncepčních obrázků, které podle všeho pocházejí od Petera Königa, umělce ze Seattle, který nějakou dobu pro Valve pracoval a má některé z nich dokonce i na svých oficiálních stránkách.

Valve se samozřejmě k ničemu nevyjadřuje a není se co divit. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, jak to ve Valve funguje, je klidně možné, že menší tým na takové hře opravdu pracuje, ale vůbec to nemusí znamenat, že z konceptů a prvotních prací nakonec vznikne opravdová hra. Gabe Newell se už mnohokrát nechal slyšet, že současně pracují na mnoha projektech, než vykrystalizuje nějaký, který se skutečně dokončí.

Co byste ale říkali na vesmírné MMO od Valve?

Tagged With

Comments