Skip to main content

Prasátko Pepa v nově ohlášené hře Peppa Pig: World Adventures

Cesta kolem světa, s proměnou vlastní rodiny.

Společností Hasbro vydá 17. března 2023 novou hru Peppa Pig: World Adventures pro Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a PC. Fanoušci mohou v tomto zbrusu novém interaktivním dobrodružství podniknout cestu kolem světa s Peppou Pig a dokonce vtáhnout do příběhu svou vlastní rodinu.

Je čas sbalit kufry a vyrazit s Peppou. New York City volá – stejně jako Paříž, Austrálie, Londýn a mnoho dalších míst s novými postavami, které můžete potkat, vzrušujícími výpravami a spoustou doplňků, které můžete sbírat a oblékat.

Hráči si také budou moci vytvořit oslnivý dům v sousedství Peppy a ozdobit jej sběratelskými předměty a suvenýry z cest po světě. Fanoušci mohou dokonce proměnit svou rodinu v postavy PEPPA PIG a učinit je tak součástí příběhu!

Beth Goss, generální ředitelka Outright Games, řekla: „Jsme nadšeni, že Peppa je zpět s Outright Games pro její další videohru Peppa Pig: World Adventures. Baví nás výzva stavět na fantastickém přijetí loňského My Friend Peppa Pig a udělat tuto hru větší s více lokacemi, postavami a zábavou! Těšíme se, až to s vámi budeme moc sdílet.‘‘

Eugene Evans, Senior Vice President of Business Development and Digital Licensing, z Hasbro, řekl: „Po téměř dvaceti letech je neuvěřitelné vidět, jak globální láska ke značce PEPPA PIG neustále roste, protože Peppa těší fanoušky po celém světě prostřednictvím videí a digitálních her. . Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s našimi přáteli z Outright Games na dalším videoherním dobrodružství.''

Peppa Pig se poprvé objevila na obrazovce v roce 2004 a od té doby se stala nejlepší kamarádkou dětí předškolního věku. PEPPA PIG seriál je distribuovaný ve 180 zemích, přináší radost rodičům a dětem ze všech kontinentů a kultur tím, že pomáhá předškolákům prozkoumat a rozšířit jejich chápání vlastního světa prostřednictvím zkušeností jejich kamarádky Peppy. Peppa Pig: World Adventures bude druhou videohrou Peppa Pig, která bude vydána dva roky po úspěchu hry My Friend Peppa Pig z roku 2021.

Read this next