If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tradiční slevová akce Days of Play od Sony - česká nabídka od pondělí

UPDATE.

UPDATE - Od domácí pobočky Sony dorazila lokální nabídka Days of Play pro Českou republiku. Roční členství PS Plus zde bude stát jen 999 Kč, PS VR Starter Pack 5990 Kč, PS VR Mega Pack 6790 Kč, ASTRO BOT Rescue Mission 499 Kč.

"V rámci Days of Play budou dostupné lákavé slevy na AAA exkluzivní tituly PS4, jako je například letošní Nioh 2, dále také loňské Days Gone, Death Stranding, GOTY edice Marvel's Spider-Man a spousta dalších. Zlevněné jsou také tituly z kolekce PS HITS. Za zvýhodněnou cenu si tak hráči mohou pořídit například The Last of Us Remastered, God of War, Horizon Zero Dawn Complete Edition, GT Sport, a jiné," praví se v tiskové zprávě. Níže ceny v českých korunách:

Původní článek 14:15 - Tak jako pravidelně každý červen, i tentokrát Sony spustí slevovou akci nazvanou Days of Play.

Podrobnosti o ní oznámila dnes po obědě, ale datum konání i nabídka se liší podle jednotlivých regionů. V Evropě v kamenných obchodech vše vypukne už v pondělí 25. května a potrvá do 8. června (nebo do vyprodání zásob), zatímco na PlayStation Store slevy poběží až od 3. června do 17. června.

Podle evropského PS Blogu bude k dostání březnový Nioh 2 za 50 eur, Death Stranding za 30 eur či Days Gone.

Zařazeny do akce budou také hry z edice PlayStation Hits nebo balení PlayStation VR (Starter Pack a Mega Pack). Ušetřit má být možné 30 procent na ročním předplatné služeb PlayStation Now či PlayStation Plus.

Pro srovnání, v Americe je jisté i přecenění dubnového Predator: Hunting Grounds a únorového Dreams na 30 dolarů.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments