If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předběžná HW sestava pro Hunt: Showdown

Chce to GTX 970.

Jsou to jen dočasné údaje, ty finální se prý velmi pravděpodobně změní. Přesto není na škodu je už teď znát, zvlášť když je německé studio nechvalně proslavené vysokou HW náročností prvního Crysis a posouváním laťky vizuálu ve hrách díky vlastímu CryEngine.

Crytek pro jejich Hunt: Showdown v současném alfatestu doporučuje následující sestavu (minimální konfigurace zatím není známa):

  • Procesor: Intel i5 - 3.0 GHz (šestá generace)
  • Paměť: 12 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 970
  • OS: Windows 10 64 bit

Proč je potřeba mít takové dělo, ptáte se? Tvůrci říkají, že pro úplně první hráče titulu potřebují, aby dosáhli hladkého průměrného frameratu a dobře se jim hrálo. Později plánují, že se na zmíněné sestavě chod hry zlepší oproti alfě. Počítají s tím, že budou Hunt: Showdown optimalizovat pro celou škálu hardwaru.

"Optimalizace je proces, který probíhá paralelně jak s hrou, tak po technické stránce. V chystané Early Access verzi budeme mít v nastavení jen základní volby, až časem přibudou další. A protože bude v našem titulu na většině konfigurací úzkým hrdlem spíš procesor, poskytneme tato nastavení hlavně pro komfort hráčů než pro výkon," vysvětlil Crytek pro PC Gamer, což se stalo krátce po tutoriálovém videu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments