If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předchůdce Starfield a průkopník živých služeb pro další platformu, zatím bez multiplayeru.

Celý vesmír doslova na dlani.

Hello Games a Bandai Namco Europe oznámili, že hra No Man’s Sky vyjde pro Nintendo Switch celosvětově 7. října 2022. Bude dostupná digitálně prostřednictvím e-shopu Nintendo a fyzicky prostřednictvím vybraných prodejců. Vůbec poprvé bude ve stejný den dostupná i fyzická verze pro PlayStation 5.

No Man’s Sky byla původně vydaná v roce 2016, jedná se o sci-fi průzkumnou hru odehrávající se v procedurálně generovaném vesmíru. Může se pochlubit téměř nekonečným počtem dosud neviditelných planet a hvězdných systémů určených k průzkumu, z nichž každá překypuje životem, který je třeba objevit. Hráči si mohou vybrat, zda budou zkoumat, vyrábět, stavět, obchodovat, bojovat nebo se jen pokusit přežít na tomto rozsáhlém mezigalaktickém kurzu.

Od svého prvního spuštění obdržel No Man’s Sky od spuštění 20 velkých aktualizací. Hráči na Nintendo Switch mohou očekávat, že tyto aktualizace budou nabité vším, co bylo možné a použitelné, stejně jako průběžné aktualizace v budoucnu přinášející nový obsah. Komunita No Man’s Sky je jedna z největších a nejvstřícnějších ve všech hrách. Pro mnohé je to jejich „věčná hra“, s více než půl miliardou odehraných hodin mezi miliony hráčů.

Sean Murray, zakladatel britského vývojového týmu Hello Games, řekl: „Myslím, že lidé budou nadšeni, až si tuto hru konečně zahrají na tak malém zařízení. Je to opravdu celý vesmír jako na dlani. Byl to obrovský krok, ale velmi obohacující pro náš malý tým a jsem opravdu hrdý na výsledek. "

Jako live servis hra se No Man’s Sky neustále vyvíjí s nepřetržitým proudem nového obsahu a funkcí přicházejících na všechny platformy, včetně Nintendo Switch. Nicméně v době vydání nebude ve hře fungovat multiplayer, později však bude přidán formou aktualizace.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

No Man's Sky

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments