If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Představení a termín Wolfenstein: Young Blood

Kooperativní dobrodružství z Paříže 80. let.

Bethesda dnes poskytla nové detaily ohledně pokračování akční střílečky z legendární herní série - Wolfenstein: Youngblood (Xzone.cz). Souběžně oznámila, že hra vstoupí do prodeje již 26. července 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. I krabicově pod taktovkou Cenega Czech, kde je fajn nízká cena 799 Kč nehledě na verzi.

Wolfenstein: Youngblood je zbrusu novým kooperativním dobrodružstvím postaveným na spolupráci ověnčeného studia MachineGames, které stvořilo uznávaný titul Wolfenstein 2: The New Colossus, a týmu z Arkane Studios v Lyonu.

Vstupte do role jednoho z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na smrtelně nebezpečnou misi, ve které se v Paříži 80. let 20. století pokusíte najít svého ztraceného otce. Chopte se nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel.

"Paříž, rok 1980. BJ Blazkowicz, hrdina druhé americké revoluce, se pohřešuje. Devatenáct let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus se BJ ocitá v nacisty okupované Paříži, kde záhadně mizí. Po letech výcviku vedeného přímo jejich bitvou zoceleným otcem se teď BJova dvojčata Jess a Soph musí sama vrhnout do akce. Dejte se do kupy s novou plejádou bojovníků za svobodu a postavte se nepříjemnostem zvrácené alternativní reality Paříže 80. let 20. století."

První screenshoty:

About the Author

Redakce

Contributor

Comments